فیال

تیم تخصصی طراحی وب سایت

معرفی فیال

فیال در لغت به معنای تیری است که پیکان آن دوشاخ باشد.
فیال تیری است که دوپیکان دارد
در فرآیند تحلیل، طراحی و پیاده سازی وب سایت، دانش ارتباط بصری (گرافیک) و فناوری اطلاعات می بایست در نهایت ظرافت و هماهنگی در کنار یکدیگر قرار گیرند و حاصل این ترکیب از جانب ما، ارایه خدمات طراحی و پیاده سازی وب سایت می باشد.اما نه هر وب سایتی ، وب سایتی که بتواند مقاصد و اهداف شما را دنبال کند و مخاطبتان را به درستی هدف قرار داده و با آن ارتباط برقرار کند.

این ادعای بزرگی است که سرلوحه اهداف ما است و شکل عملی آن در نمونه آثار و شرح خدمات ما قابل مشاهده می باشد.
ما فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۸۵ شروع کرده و تا کنون سرمایه فراوانی اندوخته ایم که مهمترین آن ارتباطی است که توانسته ایم در این مدت با مخاطبانمان،‌ با شما، برقرار کنیم. این روابط به جز در موارد معدودی، همچنان پابرجا مانده است و حفظ آن انگیزه ما برای افزایش دانش و توان اجرایی مان است.

دنیای وب امکان وصف ناپذیری را برای جامه عمل پوشاندن به اهداف، در اختیار شما قرار می‌دهد. ما میتوانیم علاوه بر عملی کردن ایده ها و اهداف شما ، امکانات فراوانی را جهت هر چه بهتر انجام شدن فعالیتتان در اینترنت به شما معرفی کرده و در صورت تمایل برای شما راه اندازی کنیم.

تلاش ما همیشه بر این امر استوار است که سودی که شما از وب سایتتان در نتیجه همکاری با ما می برید بسی بیشتر از مبلغی باشد که ما از شما مطالبه می کنیم.

چرخه سرمایه همواره به نفع شما خواهد بود

تیم فیال

کار هماهنگ تیمی و انعطاف پذیری ما، باعث می شود به بهترین نحو با شما هماهنگ شده تا آسایش خاطر و مسیر هموار را برای شما فراهم کنیم.
در این راستا در بخش ارتباط بصری فرامرز مهذب بلاغی (دانش آموخته ارتباط بصری – گرافیک) و در شاخه فناوری اطلاعات فرحان مهذب بلاغی (دانش آموخته ریاضیات محض- جبر) در قالب گروه فیال آماده ارایه خدمات به شما هستیم.

برای دیدن نتیجه این همکاری، دعوت می کنم سری به نمونه آثار طراحی وب سایت ما بزنید.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.