فیال

تیم تخصصی طراحی وب سایت

ویژگی خدمات طراحی وب فیال

طراحی منحصر بفرد وب سایت

با توجه به اینکه وب سایت در واقع نماینده آنلاین شما می باشد ،عملا باید به آن به صورت شعبه ای از محل فعالیت شما نگاه شود. مخاطبینی که با شما ارتباط فیزیکی داشته اند باید حس آشنایی در سایت شما داشته باشند ، این کار به شما کمک می کند تا اعتماد آنها را حتی در وب سایتتان که خود حضور فیزیکی ندارید ، جلب کنید. از طرفی برخی دیگر از مخاطبین از طریق تبلیغ های چاپی و دیگر رسانه ها به وب سایت مراجعه می کنند ، آنها نیز باید مطمئن شوند که به آدرس درستی آمده اند. طرح وب سایت شما با کمک دانش گرافیک و بررسی تمام جوانب بصری مربوط به شرکت شما از جانب گروه فیال ارایه خواهد شد.

از طرفی برخی از مخاطبین ممکن است از طریق موتورهای جستجو به سایت شما مراجعه کرده و یک یا چند صفحه از وب سایت شما را بررسی کنند. این دسته از مخاطبین همواره در تمام صفحات باید حس آشنایی داشته باشند و باید تصویر یکسانی از وب سایت شما در ذهن ایشان حک شود تا در صورت بازگشت به وب سایت ، شما از مزیت آشنایی بصری بهره برده و اعتماد آنها را جلب کنید.

بدین منظور گروه فیال ابتدا قالب کلی وب سایت را طراحی کرده و سپس متناسب با داده های مورد نظر شما ، قالب صفحات را متناسب با این اصول طراحی خواهد کرد.

تحلیل و ارایه طرح

از نظر ما هر وب سایت درواقع شخصیت و هدف خاص خود را دارد که این خصوصیات باید با کنکاش و تحلیل، از دل اسناد و مدارک و دیدگاههای مورد نظر سفارش دهنده وب سایت استخراج شود و با توجه به ماهیت و استانداردهای وب به بهترین نحو در کنار هم چیده شود تا نهایتا اسکلت اولیه و ساختار اساسی سایت مشخص شود. در این راستا توجه به آینده و افق دید وب سایت نیز از اهمیت خاصی برخوردار است، به نحوی که ساختار تحلیل شده باید توانایی ارتقا و برآورده کردن دورنما ها را نیز داشته باشد.

با این دیدگاه ما در گروه فیال، علاوه بر طراحی بصری منحصر بفرد، ساختار و شخصیت منحصر بفرد هر سایت را پس از تحلیل و بررسی و با توجه به اهداف وب سایت استخراج کرده و بر اساس آن طرحی کاملا سفارشی ارایه می کنیم.

سازگاری با موتورهای جستجو

موتورهای جستجو را باید مخاطبین وب سایت در نظر گرفت ، مخاطبینی که همواره برای شما سودمند هستند. آنها شاید از شما خرید نکنند ولی برایتان مشتری می آورند. آنها بدون چشم داشتی برای شما تبلیغ می کنند به شرط آنکه شما را به درستی بشناسند. بوت های نرم افزاری موتورهای جستجو سایت شما را آنطور که خود می بینید نگاه نمی کنند ، آنها روش خاص خود را برای برقرای ارتباط دارند، بنابراین وب سایت شما باید برای آنها خوانا باشد تا آنها بتوانند به تمام صفحات سایت شما سرزده و مطالب آن را بررسی و ضبط کنند. گروه فیال با در نظر گرفتن اصول و استانداردهای موتورهای جستجو ، ساختار وب سایت شما را طراحی و پیاده سازی می کند.

پیاده سازی مطابق استاندارد ها و سازگاری با مرورگرهای مطرح

تمام مخاطبین از هر طریقی که به وب سایت شما مراجعه می کنند ، باید وب سایت را یکسان ببینند. تنوع سیستم های عامل ، نمایشگر های سیستم های شخصی و مرورگر ها این مهم را با اشکال مواجه می کند، گروه فیال با در نظر گرفتن استانداردها و نحوه پردازش مرورگرهای مطرح سیستم های شخصی وب سایت شما را هماهنگ با ساختار جدیدترین نسخه های این نرم افزار ها پیاده سازی می کند.

کارآیی و کیفیت بارگیری وب سایت

مثل یک وب سایت، مثل کوه یخی است که تنها قسمت اندکی از آن قابل مشاهده است. این قسمت اندک یعنی آنچه بینندگان وب سایت می بینند، بیشترین اهمیت را داراست، اما نه تنها از دیدگاه بصری و ساختار پیمایشی و نحوه دسترسی به آن، بلکه کیفیت دسترسی نیز حائز اهمیت فراوان است.

صفحات وب سایت اگر به سرعت و سهولت، بر روی سیستم کاربر بارگیری نشوند، عملا محتویات و طرح وب سایت نمی توانند رسالت خود را به بهترین نحو ادا کنند. بنابراین در کنار دیگر مشخصه های اصلی طراحی و پیاده سازی وب سایت ، گروه فیال توجه ویژه ای به نحوه بارگیری و ارتقای کیفیت و سرعت نمایش صفحات دارد.

سامانه مدیریت محتوا

در نهایت آنچه مخاطبین را به سایت شما می آورد محتویات سایت شماست ، و بروز بودن محتویات انگیزه ای برای بازگشت به وب سایت شما می باشد. بنابراین گروه فیال با پیاده سازی سیستم مدیریت محتوا ، امکان ویرایش ، حذف و اضافه کردن محتویات وب سایتتان را در اختیار شما قرار می دهد. بدین ترتیب شما قادر خواهید بود بدون داشتن اطلاعات تخصصی در این زمینه تمرکز خود را روی ارتقای محتویات وب سایتتان بگذارید و آنچه مورد توجه شما و خواست مخاطبین می باشد را به سادگی در اختیار آنها قرار داده و وب سایت خود را همیشه بروز نگه دارید.

درکنار شما

انتشار یک سایت در وب، تنها به منزله تولد آن محسوب می شود. ما همانقدر که از تولد یک وب سایت لذت می بریم ، مشاهده رشد و ترقی آن نیز برای ما لذت بخش است. همواره تلاش ما این است که تا حد امکان نسبت به پروژه هایمان مسوولیت پذیر باشیم لذا ما در گروه فیال در تمام مراحل طراحی و پیاده سازی و بعد از آن در توسعه و پیشرفت وب سایت در کنار شما خواهیم بود. ما همواره وب سایت هایی را که طراحی کرده ایم، بررسی کرده و با اشتیاق خواهان پیشرفت آنها هستیم، پس با آغوشی باز پذیرای پیشنهادات شما خواهیم بود و در صورت امکان سعی خواهیم داشت شما را نیز در پیشرفت سایت همراهی کنیم. سعی ما همیشه این است که اگر قدمی از مشتری های خود جلوتر نباشیم حداقل در کنار آنها حرکت کرده و خدمات خود را به آنها ارایه دهیم.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.